https://images.unian.net/pb/000/thumb_files/h_190/1533.jpg Львів Чемпіон світу і дворазовий чемпіон України кіровоградець Олександр Симоненко на чемпіонаті України з велоспорту у Львові в завершальний день, четвер, 10 лютого 2000 р. показує швидкість 53,91 км/години на велотрековій дистанції в 1000 м. Протягом чемпіонату Симоненко виграв три золоті медалі - в гіті на 1000 м (на знімку), а також в командній і в індивідуальній гонці-переслідуванні. У змаганнях взяли участь 231 спортсмен з 26 команд, серед них - три чемпіони світу - Олександр Симоненко, Сергій Чернявський і Руслан Підгірний, а також чемпіонка України Ірина Янович (єдина жінка-велосипедистка, яка вже здобула ліцензію на Олімпіаду в Сідней). Фото УНІАН