https://images.unian.net/pb/000/thumb_files/h_190/1586.jpg Донецьк Боксер Олександр Зубріхін (Стрий) завдає вирішального удару Дмитрові Моісеєнку (Донецьк) у фіналі Чемпіонату України з боксу в Донецьку в неділю, 27 лютого 2000р. Зубріхін виграв бій і став золотим призером Чемпіонату в категорії до 75кг. Чемпіонат проходив з 21 до 27 лютого, переможці візьмуть участь в Олімпіаді-2000 в Сіднеї, Австралія. Золоті медалі розподілилися так: До 48кг - Сергій Жижик (Донецьк), До 51кг - Олег Кирюхін (Маріуполь), До 54кг - Геннадій Озарикський (Луганськ), До 57кг - Церевін Сулейманов (Івано-Франківськ), До 60кг - Андрій Котельників (Львів), До 63кг - Вячеслав Сенченко (Кременчук), До 67кг - Сергій Доценко (Крим), До 71кг - Дмитро Новицький (Донецьк), До 75кг - Александр Зубріхін (Стрий), До 81кг - Олексій Трофімов (Крим), До 91кг - Володимир Одушко (Маріуполь), 91кг - Олексій Мазикін (Харків) Фото Ігоря Новицького/ УНІАН