https://images.unian.net/pb/011/thumb_files/h_190/1185834.JPG Львів Спортсмени Тетяна Клімченко (Львів) і Аріна Коротєєва (Харків) (на передньому плані) під час Чемпіонату України з велоспорту на треку, у Львові, 6 червня 2023 р. На треку єдиного в Україні критого велотреку СКА командними гонками в дисципліні медісон фінішував чемпіонат України з велоспорту. Участь у змаганнях прийняли понад дві сотні майстрів українського велоспорту. За підсумками змагань сформують команду, яка представлятиме Україну на чемпіонаті світу у Великій Британії у серпні. У фіналі гонки медісон серед жінок (80 кіл з 8 проміжними фінішами) поза конкуренцією була пара Тетяна Клімченко (Львів) і Аріна Коротєєва (Харків). У чоловіків звання чемпіонів здобув вихованець Львівщини Роман Гладиш (Київ) і Максим Васильєв (Донецька область). Фото Кравс Євгеній / УНІАН