https://images.unian.net/pb/000/thumb_files/h_190/1558.jpg Київ Борці української команди Анзор Темботов (внизу) і Гурам Мчедадзе борються за перше місце у ваговій категорії до 76 кг у фіналі VI Міжнародного турніру з вільної боротьби "Гран-Прі" в суботу, 19 лютого 2000 р. у Києві. Жоден з борців не здобув перемоги в змаганні, оскільки бій перейшов в бійку, почату Темботовим, і за неї обидва були дискваліфіковані головним арбітром. Питання про термін відсторонення від участі в подальйших змаганнях вирішуватиметься найближчим часом. У турнірі взяли участь команди з 16-ти країн світу. Перше місце за кількістю золотих медалей посіла Росія (4 медалі), українська команда здобула три золоті медалі і посіла 2-е. Інцидент між Темботовим і Мчедадзе перешкодив Україні розділити перше місце з російською командою. Фото Івана Тимченка/ УНІАН