https://images.unian.net/pb/002/thumb_files/h_190/218487.jpg Ужгород FILE Абсолютний чемпіон України, майстер спорту з бодібілдингу Бейла Балог під час виступу, в Ужгороді, у п’ятницю, 10 липня 2009 р. 19 липня 2009 р. на Світових іграх у тайваньському місті Гаосюні завершилися змагання з бодібілдингу і фітнесу, на яких збірна України зайняла перше загальнокомандне місце. П'ять медалей - три золотих, срібну і бронзову - отримала українська команда з бодібілдингу. Наші атлети здобули найбільшу кількість нагород в цьому виді серед всіх учасників. Золоті нагороди вибороли Алевтина Титаренко (боді-фітнес), Бейла Балог (80 кг) та Олександр Білоус (85 кг). Срібло у В'ячеслава Макагона (до 70 кг), бронзу отримала Наталія Дичковська (до 55 кг). Світові ігри є чимось на зразок олімпіад для неолімпійських видів спорту. До цих змагань допускаються спортсмени рівня не нижче чемпіонів Європи і призери європейського чемпіонату за спеціальною угодою.Фото Яноша Немеша / УНІАН