https://images.unian.net/pb/002/thumb_files/h_190/251787.jpg Біла Церква Голова СДПУ (об’єднана), гравець ХК ”Рось” (Біла Церква і Білоцерківський р-н) Юрій Загородній під час фіналу Всеукраїнського хокейного турніру серед любительських колективів на Кубок Блоку лівих і лівоцентристських сил, у Білій Церкві, у неділю, 20 грудня 2009 р. У турнірі, який проходив з 14 по 20 грудня 2009 року, брали участь хокейні клуби: «Рось» (м. Біла Церква і Білоцерківський р-н), «Біла Церква» (м. Біла Церква), «Саливінки» (Васильківський р-н), «Тріумф» (м.Сквира), «Фастів» (Фастівський р-н), «Меркурій» (м. Переяслав-Хмельницький), «Сміла» (м. Сміла, Черкаська обл.), «Боярка» (Києво-Святошинський р-н). Переможцем турніру і володарем Кубку Блоку лівих і лівоцентристських сил стала команда «Рось», другою стала команда «Меркурій», третє місце розділили між собою «Боярка» і «Сміла». Лідери Блоку лівих і лівоцентристських сил, коментуючи перебіг турніру, зазначили, що Блок та його кандидат на пост Президента України Петро Симоненко у своїх програмах виступають за пропаганду здорового способу життя і створення умов для цього. Мова йде і про відродження дитячого спорту, і про функціонування спортивно-фізкультурних об‘єктів, і про профілактично-роз’яснювальну роботу тощо. Проведення такого хокейного турніру, за їхніми словами, один з прикладів практичної реалізації таких ідей. Фото Володимира Гонтара / УНІАН