https://images.unian.net/pb/000/thumb_files/h_190/2942.jpg Донецьк Юніори Станіслав Осьмуха (КЕМРО, Донецьк), зліва, у схватці з Андрієм Марченком (ШИТОРИО карате, Дніпропетровськ) під час змагань Кубка України з карате в Донецьку в неділю, 18 лютого 2001р. Перевага в рості і вазі не допомогло Осьмусі і перемогу в двобої, що судді назвали одним із найяскравіших у змаганнях, одержав Марченко. 17-18 лютого в Донецьку пройшов Кубок України з карате, у якому взяли участь всі існуючі в Україні федерації. У змаганнях брали участь 243 каратиста з 93 команд, що з'їхалися з 11 регіонів України. Друге місце зайняла київська команда "JKA WF- Україна", на третьому - "Лорін Клуб" із Донецька. Серед юніорів переможцями стала дніпропетровська команда АШКУ. Фото Олександра Ільченка/ УНІАН