https://images.unian.net/pb/000/thumb_files/h_190/2943.jpg Донецьк Переможці Кубка України з карате серед дорослих - зліва направо: Андрій Чабанов, Олексій Нерушев, Умуд Фатуллаєв і Олександр Чесноков із команди ФКУ-1 із Донецька (збірна федерації карате України) на церемонії нагородження в Донецьку в неділю, 18 лютого 2001р. 17-18 лютого в Донецьку пройшов Кубок України з карате, у якому взяли участь всі існуючі в Україні федерації. У змаганнях брали участь 243 каратисти з 93 команд, що з'їхалися з 11 регіонів України. Друге місце зайняла київська команда "JKA WF- Україна", на третьому - "Лорін Клуб" із Донецька. Серед юніорів перемогла дніпропетровська команда АШКУ. Фото Олександра Ільченка/ УНІАН