https://images.unian.net/pb/004/thumb_files/h_190/405757.jpg Київ Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, заслужений майстер спорту, президент Благодійного фонду «Спорт і діти» Стела Захарова на церемонії вікриття XI Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Кубок Олімпійської чемпіонки Стели Захарової» у Києві, в суботу, 31 березня 2012 р. У змаганнях взяли участь 12 збірних: України, Росії, Польщі, Литви, Ізраїлю, Угорщини, Франції, Єгипту, Бразилії, Білорусі, Словенії та Іспанії. Першими на поміст вийшли чоловіки. В особистій першості «золото» виграв українець Олег Степко. Друге місце на п'єдесталі за підсумками особистої першості зайняв іспанець Хавьєр Гонсалес. «Бронзу» завоював український спортсмен Петро Пахнюк. Командні змагання серед чоловіків виграла збірна України. Друге місце зайняла збірна Іспанії. А третьою на п'єдестал піднялася команда Франції. Після чоловіків змагатися на поміст вийшли дівчата. Перше місце в командних змаганнях зайняла команда Росії. Друге місце зайняла перша команда України. А другій команді України вдалося зайняти третє місце. В особистій першості серед дівчат сильною була росіянка Христина Горюнова. Українка Євгенія Черній зайняла друге місце, а її співвітчизниця Марія Ліфчикова стала третьою. Варто відзначити, що на XI Міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики «Кубок Олімпійської чемпіонки Стели Захарової» цього року відбулася унікальна і довгождана подія для України. Через анулювання результатів збірної Китаю на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики у 1999 році, яка завоювала третє місце, «бронзу» змагань, одержала жіноча команда України. Опісля стільки років нагороди в урочистій атмосфері було вручено нашим спортсменкам. Фото Валерія Соловйова / УНІАН