https://images.unian.net/pb/004/thumb_files/h_190/416796.jpg Київ FILE Український спортсмен Маркіян Івашко стріляє з лука під час тренування в Києві, у вівторок, 21 липня 2009 р. Українські лучники стали бронзовими призерами чемпіонату Європи зі стрільби з лука, що завершився в Амстердамі (Нідерланди). Як повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету, українці зуміли вибороти «бронзу» у командних змаганнях з класичного лука. Віктор Рубан, Дмитро Грачов та Маркіян Івашко, які кваліфікувались до фіналу з 6-м результатом, зуміли на 4 очки випередити британців і піднятись на третю сходинку п’єдесталу. Чемпіонами Європи стали голландці, срібними призерами – італійці. Чемпіонат Європи зі стрільби з лука проходив в Амстердамі (Голландія) з 21 по 26 травня 2012 р. Фото Валерія Соловйова / УНІАН