https://images.unian.net/pb/004/thumb_files/h_190/419714.jpg Донецьк Гравці збірної Англії з футболу, зліва направо у верхньому ряду: півзахисник Джеймс Мілнер (№16), нападаючий Деніел Уелбек (№22), захисник Джон Тері (№6), воротар Джо Харт (№1), захисник Джолеон Лескотт (№15); зліва направо в нижньому ряду: півзахисники Ешлі Янг (№11), Скотт Паркер (№17), Стівен Джеррард (№4), Патріс Евра (№3) і Олексій Окслейд-Чемберлен (№20) фотографуються перед початком матчу фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012 групи D між збірними Франції та Англії на стадіоні "Донбас-Арена", у Донецьку, у понеділок, 11 червня 2012 р. Рахунок на 67-ій хвилині матчу 1:1. Фото Валерія Білокрила / УНІАН

Гравці збірної Англії з футболу

Теми з фото

Футбол EURO-2012 Футбол. Євро 2012 Футбол. Євро-2012. Група D. Франція - Англія, Нічия 1:1