https://images.unian.net/pb/005/thumb_files/h_190/500815.jpg Київ Президент Міжнародної федерації гімнастики Бруно Гранді, ліворуч, та президент Федерації художньої гімнастики України, головний тренер Національної збірної команди України з художньої гімнастики, заслужений тренер України Альбіна Дерюгіна під час церемонії закриття чемпіонату світу з художньої гімнастики, в Києві, в неділю, 1 вересня 2013 р. У Києві завершився чемпіонат світу по художній гімнастиці, де в групових змаганнях збірна України завоювала третє місце у вправі з 10 парами булав. Українки виявилися третіми у вісімці провідних команд світу. Перше і друге місце посіли, відповідно, іспанки та італійки. Таким чином, збірна України здобула друге місце в підсумковій таблиці командного заліку. На рахунку спортсменок 5 нагород - 1 «золото», 2 «срібла» і 2 «бронзи». Турнір в Києві з великим відривом виграла команда Росії (6-2-2), третє місце у Білорусі (1-1-3). Чемпіонат світу з художньої гімнастики проходив в Києві з 27 серпня по 1 вересня. Фото Євгена Малолєтки / УНІАН