Танк ІС-3
Танк ІС-3 перед Військово-історичним Музеєм Збройних Сил України на Кріпосному провулку у Києві, в суботу, 16 серпня 2014 р. Танк привезли з району проведення АТО. Цей танк, випуску 1945-46 років, до недавнього часу стояв на постаменті у смт. Костянтинівка як пам’ятник воїнам-танкістам Другої Світової війни. Під час збройних заворушень на Сході, місцеві сепаратисти смт. Костянтинівка зняли цей танк-пам’ятник з постаменту, змогли запустити двигун і почали на ньому їздити. З часом сепаратисти за допомогою зварювання встановили на танку кулемет ДШК і почали використовувати танк-пам’ятник проти українських силовиків. За короткий час танк не витримав навантажень і вийшов з ладу. Сепаратисти кинули його посеред поля. Танк підібрали українські силовики і відправили на тягачі до Києва, до Військово-історичного Музею ЗСУ. Фото Володимира Гонтара / УНІАН
- ID:
- #573791
- Автор:
- Гонтар Володимир
- Місце зйомки:
- Україна / Київ
- Дата зйомки:
- 16.08.2014
- Макс. розмір:
- 5184x3114 px
- Перегляди:
- 396
- Скачування:
- 0
- Ключові слова:
-