https://images.unian.net/pb/000/thumb_files/h_190/6183.jpg Львів COMM Новий Інтерконтинентальний Чемпіон за версією WBA у вагової категорії до 63, 5 кг Андрій Котельник (Україна) після перемоги над Фабрісом Коломбелем (Франція) ввечері в суботу, 25 січня 2003р. у Львові, Західна Україна. Котельник - п'ятиразовий чемпіон України і срібний призер Олімпіади в Сіднеї по боксу. Він представляє гамбурзький "Universum Box Promotion", будучи одноклубником братів Кличків. У "Universum Box Promotion" Котельник провів 14 професійних боїв, перемігши в кожнім з них. Коломбель - торішній Інтерконтинентальний Чемпіон з версії IBF, на професійному ринзі провів 22 боя, одержавши в них 15 перемог (11 з них він виграв нокаутом), 5 поразок, 2 нічиїх. Бій з Коломбелем Котельник виграв у 12-м раунді по очках. Змагання такого рівня з боксу проводилося у Львові вперше. Фото УНІАН