Пам’ятник княгині Ользі в центрі Києва відкрили після тривалої консервації - Фотобанк УНІАН Фотобанк УНІАН

Пам’ятник княгині Ользі в центрі Києва відкрили після тривалої консервації

(25.06.2026)
+
Продовжуючи переглядати photo.unian.net, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності
Прийняти