Українська спортсменка Дарина Зевіна встановила новий рекорд Європи - Фотобанк УНІАН Фотобанк УНІАН

Українська спортсменка Дарина Зевіна встановила новий рекорд Європи

(11.08.2013)
Українська плавчиха Дарина Зевіна виграла золото на другому етапі Кубку світу FINA з плавання у Берліні (Німеччина) та встановила новий рекорд Європи, повідомляє Федерація плавання України.

Вона фінішувала першою на 200 м на спині за 2:00.81. Українка обійшла на секунду учасницю Олімпійських ігор австралійку Белінду Хокінг. Інша австралійка, дворазова чемпіонка Олімпійських ігор Емілі Сібом, яка фінішувала третьою, відстала від Зевіної на дві секунди.

10-11 серпня у Берліні (Німеччина) проходить другий етап Кубку світу FINA. Спортсмени з усього світу змагаються у 25-ти метрових басейнах за 34 комплекти медалей.