В Одесі стався вибух у будівлі військового комісаріату - одна людина постраждала - Фотобанк УНІАН Фотобанк УНІАН

В Одесі стався вибух у будівлі військового комісаріату - одна людина постраждала

(04.07.2014)
У Суворовському районі Одесі о 3.33 4 липня у трьохповерховій будівлі, де розміщено Дорожньо-експлуатаційне управління та Суворовський районний військовий комісаріат, стався вибух.

Внаслідок вибуху одна людина постраждала, її госпіталізовано. Причина вибуху встановлюється. За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.
+
Продовжуючи переглядати photo.unian.net, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності
Прийняти