В Одесі стався вибух у будівлі військового комісаріату - одна людина постраждала - Фотобанк УНІАНФотобанк УНІАН
В Одесі стався вибух у будівлі військового комісаріату - одна людина постраждала
(04.07.2014)
У Суворовському районі Одесі о 3.33 4 липня у трьохповерховій будівлі, де розміщено Дорожньо-експлуатаційне управління та Суворовський районний військовий комісаріат, стався вибух.
Внаслідок вибуху одна людина постраждала, її госпіталізовано. Причина вибуху встановлюється. За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.