Презентація першого видання проекту "Бібліотека креативної економіки CHERNOZEM" - український переклад книги бізнес-консультанта Девіда Перріша "Футболки та костюми. Керівництво для бізнесу і творчості", в УНІАН, 10 вересня 2015 р. - Фотобанк УНІАН Фотобанк УНІАН

Презентація першого видання проекту "Бібліотека креативної економіки CHERNOZEM" - український переклад книги бізнес-консультанта Девіда Перріша "Футболки та костюми. Керівництво для бізнесу і творчості", в УНІАН, 10 вересня 2015 р.

(10.09.2015)
Креативна економіка в Україні має розвиватися за моделлю, яка дозволить сформувати інфраструктуру для створення нових інноваційних продуктів. Про це повідомив на прес-конференції в УНІАН президент Фонду ArtHuss Костянтин Кожем’яка.

«Для початку потрібно знайти, щонайменше, 1,5% людей з чотирьох сфер: медіа та освіта – для просування, бізнес індустрії, культурного середовища. Наступний крок – професійна освіта: заходять готові навчальні програми, які готують проект-менеджмент, власника і топ-менеджмент креативних підприємств та креативного проекту. Коли отримані знання, кожен починає думати, що він буде робити, але щоб зроблене розповсюджувалося, потрібен третій крок – створення екосистеми. Це можуть бути якісь креативні концентратори, де всі діляться своїми ідеями, обговорюють, полемізують. Потім вони (творці креативного продукту – УНІАН) звертаються у креативну лабораторію, де їм роблять промисловий зразок. З цим промисловим зразком вони вже підуть на фестивалі, до потенційного інвестора. І коли цей етап пройдений, вони вже потрапляють в «інкубатор», де знаходиться людина з грошима, який розуміє маркетингові очікування споживачів цього товару», - сказав Кожем'яка.

Також він зазначив, що до галузей креативної економіки належать: музейна та видавнича справа, музика, театр, кіно, IT, архітектура, дизайн, реклама.

«Від того, що ми повісимо табличку на все це (сфери креативної економіки – УНІАН), воно не почне працювати. Інституалізація будь-якої тенденції - це прагнення систематизувати знання, селекціонувати найкраще, запровадити та розповсюдити це найкраще, формування правильної бізнес-освіти, це крос-підтримка різних сфер діяльності для створення нових альянсів, результатом чого буде створення нових продуктів і нових послуг», - додав Кожем'яка.

При цьому керівник проекту «Платформа» Марія Фронощук повідомила, що зараз в Україні відсутня інфраструктура для реалізації ідей у сфері креативної економіки.

«Проблема України полягає в тому, що у нас немає інфраструктури (для розвитку креативної економіки – УНІАН), немає системи», - сказала вона.
+
Продовжуючи переглядати photo.unian.net, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності
Прийняти