Прес-конференція "Стоп корупції! Мешканці Бахмацького р-ну Чернігівщини виступають проти злочинців при владі" - Фотобанк УНІАН Фотобанк УНІАН

Прес-конференція "Стоп корупції! Мешканці Бахмацького р-ну Чернігівщини виступають проти злочинців при владі"

(10.08.2017)
Активісти Бахмацького району Чернігівської області просять Генпрокуратуру розслідувати корупційні схеми в районі та взяти ситуацію під контроль, повідомив на прес-конференції в УНІАН голова громадської організації «Всеукраїнський комітет «Наступ» Руслан Секела.

«Майже всі тендери виграються фактично однією і тією самою структурою. На рівні району за приблизними розрахунками близько 25-35% бюджету, які йдуть на тендери, просто розкрадаються», - повідомив Секела.

Він також зазначив, що активісти зібрали 5297 підписів під зверненням до генерального прокурора про систематичне розкрадання бюджетних коштів, а це - кожен 8 житель Бахмацького району. Секела повідомив, що сьогодні після прес-конференції вони передадуть звернення в Генпрокуратуру.

«Розкрадають будь-які інвестиції, які надходять до нашого району: при закупівлі продуктів харчування для шкіл, територіального центру, дитячих садків, для лікарень, це також стосується прокладання водо- і газопроводів. Нехтують умовами тендеру, оскільки, згідно з документами, довжина водогону мала становити від 100 метрів, а у нас його проклали від 10 до 12 метрів. Тобто купили відходи практично за безцінь, а відмили величезні гроші», - відзначила депутат Бахмацької районного ради Чернігівської області Таїсія Марченко.

Секела повідомив, що корупційні скандали в районі відбуваються постійно впродовж трьох років. «Ми хочемо підняти це питання на всеукраїнський рівень і сподіваємося, що силові органи відреагують на наше звернення», - сказав керівник «Наступу» Секела.

Як повідомляв УНІАН, голова Верховного Суду України Ярослав Романюк повідомив, що за перші шість місяців 2017 року українські суди засудили до позбавлення волі за корупційні злочини 121 людину.

За словами Романюка, за перші шість місяців 2017 року на розгляд до українських судів надійшло 4444 кримінальні справи про корупційні злочини, а також справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією. Судами було розглянуто 2063 справи, що становить 46,5%.
+
Продовжуючи переглядати photo.unian.net, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності
Прийняти