https://images.unian.net/pb/002/thumb_files/h_190/218497.jpg Гаосюн Українська спортсменка Алевтина Титаренко, яка виборола золоту медаль в категорії ”фітнес” на VIII Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, під час нагородження, в м. Гаосюн (Тайвань, Китай), в неділю, 19 липня 2009 р. VIII Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту в тайванському Гаосюні відбулися змагання серед бодібілдерів. Українська збірна виграла відразу 5 нагород, 3 з яких - вищої проби. Так, золоті медалі здобули суперважкоатлет Олександр Білоус, Бейла Балог (середня вага) та Алевтина Титаренко (фітнес). Срібло виграв В’ячеслав Макогон (легка вага), а бронзу - Наталія Дичковська (легка вага). Станом на ранок 20 липня Україна в загальному неофіційному заліку займає 4 місце за кількості нагород - 4 золотих медалі (жіноче сумо, бодібілдинг), 7 срібних (художня гімнастика, жіноче сумо, бодібілдинг) і 3 бронзові (сумо, скелелазання, бодібілдинг). За кількостю виборених медалей наші атлети поступаються лише спортсменам з Росії. Фото надане прес-службою збірної України з неолімпійських видів спорту / УНІАН