https://images.unian.net/pb/002/thumb_files/h_190/219288.jpg Гаосюн Українська спортсменка Ольга Шляховська, яка виборола бронзову медаль в категорії ”підводне плавання на дистанціїї 200м” на VІІІ Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, праворуч, під час нагородження в м.Гаосюн (Тайвань, Китай), у п’ятницю, 24 липня 2009р. В цей день на VIII Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту в тайванському Гаосюні відбулися змагання серед плавців. Українська збірна виграла відразу 3 нагороди, 2 з яких - золоті та одна бронзова. Перший успіх нашій команді принесла бронзова призерка VІІІ Всесвітніх ігор на дистанції 200м, Ольга Шляховська. Золотим для України став старт на 50 м заслуженого майстра спорту України Ігоря Сороки та заплив на дистанції 400м чоловічої збірної України. За кількістю завойованих медалей нашу атлети поступаються лише спортсменам з Росії. Фото Володимира Демидова / надане прес-службою збірної України з неолімпійських видів спорту / УНІАН